Bir Magnum geleneği haline gelen çekilişlere Magnum 2016 yazında da devam ediyor ! Geleneğini bozmayan Magnum bu sene ki çekilişlerinde 2 adet Maserati Ghibli veriyor !
Magnum Maserati çekilişine hangi şekilde katılabilirim ?


Magnum çubuğunuzun üzerindeki şifreyi  adınız, soyadınız, adresiniz ve  şifreyle beraber aralarında bir boşluk bırakarak tüm operatörlerden kısa mesaj ile 2992’ye gönderebilir ya da https://www.magnum.com.tr/maserati adresinde boşlukları doldurarak çekilişe katılabilirsiniz !
   Çekiliş hakkı kazanma detayları?

·         Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut & Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Tiramisu, Crème Brulee, Tarçın, Portakal ürünlerinin hepsinde şifreleri için 2 çekiliş hakkı
·         Magnum Mini Classic – Badem - Beyaz, Mini Classic - Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut & Böğürtlen – Çikolata - Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi –Karadut & Böğürtlen, Mini Kisses, Mini Kış Serisi ürünlerinin hepsinde şifreleri için 1 çekiliş hakkı
Maserati Ghibli bana çıkarsa aracı hemen satabilirmiyim?
Maserati Ghibli size çıkması halinde 15 gün içinde başvurunuzu yapıp işlemleri tamamladıktan sonra aracı hemen satma imkanınız bulunmaktadır. Aracın KDV ve ÖTV’ si Magnum tarafından ödenmektedir. Ancak kazanan kişi Veraset intikal verigisi ( %10 ) ödemesi gerekmekte olup yaklaşık olarak bu tutar 49.000 TL civarı bir rakama tekabül etmektedir. Şunu belirtmekte fayda var ki ; Bu yeni araba en yakınınızdan bile kalsa, arabayı tarafınıza almak için bu vergiyi ödemek zorundasınız.
Magnum çubuğunuza sakın zarar gelmesin !
Eğer çekilşe katılıp, çekilişi kazanırsanız ve çubuğunuzun başına bir şey gelirse aracı maalesef ve maalesef alamazsınız. Dondurma çubuğunuzu arabanın anahtarıymışçasına koruyun. Çubuktaki şifre silinmişse ya da çubuğunuz kırılmışsa da çekilişte aracı kazansanız dahi aracı alamazsınız. Bu çubuk sizi 495.000TL değerinde ki araca götürebilir! Magnum Maserati Çekilişi ile sizi süper sport bir Maserati Ghibli sahibi yapıyor !


Çekiliş hangi tarihte ve nerde gerçekleşesek ?


Çekiliş, 10 Eylül 2016 tarihinde saat 11.30’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Gülbahar M. Cemal Sururi S. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde gerçekleşecektir. Kazananlar ise 17 Eylül Hürriyet gazetesi Cumartesi eki ile açıklanacaktır. Çekiliş herkesin katılımına açıktır. 10 Eylül 2016 tarihinde yukarıda belirtilen adrese gidip, çekilişe katılabilir, heyecanı doruklarında yaşayabilirsiniz ! Hem Magnum gibi güzel bir tadı alıp, hem de lüks bir otomobile kavuşmak mı istiyorsunuz ? Magnum Maserati Çekilişi ile bu çok kolay ! Daha çok Magnum alın ve şansınızı yükseltin !

0 Yorumlar